پرشیاسیس خاورمیانه

  • کالاگرد - بانک کالا و قیمت
  • Sophos Firewall XG
  • پرشیاسیس -تامین کننده مجاز گواهینامه های دیجیتال سازمانی ( Turk Trust و Certum ) در ایران
  • UTM های SOPHOS سری SG
  • فروشگاه آنلاین محصولات کسپرسکی

نحوه عملکرد بدافزار CTB Lockerچگونه است ؟


بدافزار CTB Locker  از نسل بدافزارهای موسوم به Ransomware است که  هدف اصلی آنها باجگیری اینترنتی است.گونه های متعددی از بدافزارهای باجگیر کشف و شناسایی شده اند که عملکرد همه آنها در یک چیز خلاصه می گردد، رمزگذاری و باج خواهی جهت رمزگشایی از فایلهای مهم 


مراقب ویروسی که شبکه های اجتماعی شما را کنترل میکند، باشید


به تازگی ویروسی از خانواده malware ها یافت شده است که با نفوذ به شبکه های اینترنتی کاربران، علاوه بر سرقت ترافیک اینترنت، مدیریت شبکه های اجتماعی آن ها را به دست می گیرد.


"کالاگرد"، اولین بازار بزرگ آنلاین کشور به طور رسمی آغاز بکارکرد


نخستین بازار آنلاین کشور تحت عنوان "کالاگرد" چهارشنبه با حضور مدیران شرکت پرشیاسیس و جمعی از اصحاب رسانه به طور رسمی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی پرشیاسیس خاورمیانه- کالاگرد یکی از پروژههای استارتاپ شرکت پرشیاسیس است که این امکان را برای صاحبان کسب و کارهای مختلف فراهم می‌کند تا کالاهای خود را به صورت آنلاین بفروشند.


برزیل بستر داغ تروژان های بانکی


بر اساس آخرین گزارش "ایست" از مخاطرات امنیت سایبری که در سراسر جهان شبکه های اینترنتی را تهدید می کند، کشور برزیل رتبه اول بیشترین تروژان های مخرب بانکی را میان دیگر کشورهای جهان بدست آورده است. نتایج تحقیقات منتشر شده حاکی از آن است که هکرهای سایبری از یک برنامه اجرایی برای پخش این تروژان استفاده می کنند که دارای جزئیات بسیار پیچیده ای است .


نسخه ی جدید ESET ویژه شبکه های اجتماعی عرضه شد


ESET , پیشگام جهانی وفعال در عرصه ی "محافظت" , با بیش از 2 دهه تجربه , امروز نسخه ی جدید از ESET Social media scanner را برای رسانه های عمومی Face book و Twitter عرضه کرد.