Business Suite


F-Secure Business Suite


اف سکیور بیزینس سوئیت
F-Secure Business Suite
این محصول از کنسول مرکزی on-site بهره می‌برد. کلیه کلاینت‌ها، دستگاه‌های موبایل، فایل سرورها، سرورهای گیت وی، میل سرورها، سرورهای SharePoint و… توسط کنسول مرکزی و قدرتمند اف سکیور به نام Policy Manager کنترل می‌گردند. Policy Manager بسیار پایدار و قدرتمند است و در کنترل سیستم‌های زیر مجموعه خود بسیار عالی عمل می‌کند.

این کنسول قدرت کنترل بیش از ۲۰۰۰۰ سیستم را به صورت همزمان دارد. در کنسول مرکزی این محصول دو رابط کاربری معمولی و پیشرفته وجود دارد که در حالت معمولی بسیار کاربر پسند و ساده می‌باشد و در حالت پیشرفته شما امکان کنترل کلیه اجزا را به صورت بسیار حرفه ای، دقیق و ریز دارید.

چرا اف سکیور؟

 

رتبه اول جهان در رتبه بندی آنتی ویروس‌های سازمانی

 

آنتی ویروس اف سکیور در چهار سال گذشته در نتایج سازمان معتبر و مستقل AV-Test مقام اول را در شناسایی بدافزار در رده محصولات سازمانی از آن خود کرده است. به همین منظور اکنون در سراسر جهان اف سکیور به عنوان قدرتمندترین آنتی ویروس در رده محصولات سازمانی شناخته می‌شود.
 

ارائه دهنده محصولات آنتی ویروس برای انواع شبکه‌ها

در حالی که آنتی ویروس‌های معروفی همچون کسپرسکی، ایست، سیمانتک و… تنها محصولات خود را برای شبکه‌های منسجم ارائه می‌دهند اف سکیور یکی از سه کمپانی مطرح ارائه دهنده آنتی ویروس برای شبکه های پراکنده و بسیار بزرگ می باشد. قابلیت Neighborcast این محصول بسیار کارآمد می‌باشد.


مخترع روت کیت اسکنر


روت کیت‌ها یکی از خطرناک ترین انواع بدافزارها هستند. جالب است بدانید اف سکیور مخترع و طراح موتور اسکنر روت کیت است و ایده اولیه ساخت این موتور از طرف اف سکیور ارائه شده است.

سرویس های امنیتی

اف سکیور با خرید کمپانی nSence دانمارک و استفاده از دانش فنی این شرکت اکنون قادر به ارائه سرویس‌های امنیتی ویژه سازمان‌ها و مراکز بسیار بزرگ و امنیتی می‌باشد. ارائه خدماتی از جمله: کشف آسیب پذیری‌های نرم افزارها و زیر ساخت‌های شبکه سازمان، تست نفوذ و بازرسی امنیتی و مشاوره در اجرا و برنامه ریزی استراتژی های امنیتی و

مخترع شناسایی بدافزار بر اساس رفتار

پس از اینکه فعالان حوزه امنیت به این نتیجه رسیدند که شناسایی بدافزارها بر اساس اطلاعات قبلی آنها از طریق دیتابیس دیگر کارساز نیست اف سکیور کمپانی‌ای بود که با اختراع موتور شناسایی ویروس بر اساس رفتار این راهکار را به فعالان صنعت آنتی ویروس معرفی کرد.

دارای نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی در ایران

 

سایسک به عنوان نماینده رسمی اف سکیور در ایران، روسیه و افغانستان با در اختیار داشتن نیروهای دوره دیده توسط اف سکیور فنلاند به عنوان معتبرترین ارائه دهنده محصولات اف سکیور در ایران فعالیت دارد.

 

مقایسه امکانات و ویژگی های بیزینس سوئیت استاندارد و پریمیوم

f