Symantec Protection Suite


Symantec Protection Suite


Symantec™ Protection Suite
مجموعه کامل و بی‌نظيری از محصولات برگزيده شرکت Symantec می‌باشد. محصولات اين مجموعه در سه بخش کلی Endpoint protection ،Messaging protection و Web protection ارائه می‌شود که با برقراری امنيت چند لايه و به کارگيری فناوری‌های Proactive threat protection و ™Symantec Insight محافظت کامل و خودکار سرويس دهنده، کاربر و درگاه شبکه را ممکن می‌سازد. علاوه بر موارد بيان شده، اين محصول تهيه نسخه پشتيبان و بازيابی ماشين‌های ويندوزی را در کوتاهترين زمان بر روی سخت افزارهای غير مشابه و محيط‌های مجازی را امکان پذير می‌سازد.
امکانات محصولات
 
  •  Endpoint Protection
Symantec Endpoint Protection: راهکار تامين امنيت سيستم عامل‌های ويندوز، لينوکس و Mac شامل آنتی ويروس، ضد بدافزار، ديواره آتش،
IPS و Device and application control.

Symantec System Recovery Desktop Edition: راهکار تهيه نسخه پشتيبان از ماشين‌های فيزيکی و مجازی و بازيابی به صورت راه دور.
 
  • Messaging Protection: 
Symantec Mail Security for Microsoft Exchange: راهکار تامين امنيت سامانه پست الکترونيکی Microsoft Exchange برای جلوگيری از نفوذ هرزنامه، محتويات و پيوست‌های نامناسب، بدافزار، جاسوس افزار، کدهای مخرب وحملات Phishing و DoS.

Symantec Messaging Gateway: راهکار تامين امنيت کليه سامانه‌های پست الکترونيکی برای جلوگيری از نفوذ هرزنامه، محتويات و پيوست‌های نامناسب، بدافزار، جاسوس افزار Trojan و حملات Phishing و DoS.
  • Protection Web:
Symantec Web Gateway: راهکار تامين امنيت و جلوگيری از نفوذ بدافزارها و تهديدات مبتنی بر وب با فيلتر کردن تارنماها، URL های مشکوک و نرم افزارهای تحت وب.