Kaspersky For Storage


Kaspersky For Storage


دستیابی به فایل های به اشتراک گذاشته شده ممکن است منجر به عواقب وخیمی شود. کافی است یک فایل آلوده روی سیستم باشد تا کل شبکه به مخاطره بیفتد و سازمان از لحاظ مالی، بازرگانی و نیز از لحاظ خوشنامی متضرر شود. از همین روست که محافظت جامع از سیستمهای ذخیره سازی شبکه امری حیاتی محسوب می شود.
Kaspersky Anti-Virus for Storage کاملا با سری محصولات EMC Celerra سازگار است. این محصول به طور تخصصی طوری طراحی شده که با تشخیص و پاکسازی بد افزارها از فایلها و آرشیوهای ذخیره شده در سیستمهای Celerra بالاترین سطح امنیت را برای این محصولات تامین کند.
این راه حل به مدیران سیستم امکان می دهد سیستمها را به گونه ای پیکربندی کنند که وظایفی چون اسکن بلادرنگ به محض ذخیره سازی یا تغییر فایلها؛ یا در مواقع لزوم به صورت درخواستی را به انجام رسانند.
امکانات
· محافظت از سیستم های ذخیره سازی EMC Celerra
· پشتیبانی از ویندوز سرور R2 2008
· پشتیبانی از سیستمهای HSM) Hierarchical Storage Management)
· حفاظت پیشگیرانه در مقابل بدافزارهای جدید
· حفاظت بلادرنگ در مقابل ویروسها
· اسکن برنامه ریزی شده فایلها
· اسکن قسمت های حساس سیستم
· استفاده بهینه از منابع سیستمی
· پشتیبان گیری از داده ها قبل از آلودگی یا حذف
· مقیاس پذیری
· دارای گواهینامه VMware Ready
· نصب مرکزی، مدیریت و روزآمدسازی از طریقKaspersky Security Center
· یکپارچگی کامل با پلتفرم Kaspersky Endpoint Security for Business و سایر برنامه های کسپرسکی
· سیستم اعلان وضعیت برنامه ها
· گزارشهای کامل وضعیت شبکه
 
ویژگی های محصول
محافظت در زمان واقعی
این محصول محافظت در زمان واقعی در برابر حملات ویروس ها، کرم ها و تروجان را ارائه  می دهد.

 کارایی بالا
موتور جدید آنتی ویروس، متعادل سازی بار روی منابع سرور، بهینه سازی اسکن آنتی ویروس، فن آوری مستثنا کردن از اسکن در فرآیندهای مورد اعتماد ، افزایش عملکرد محصول و کاهش میزان محاسباتی مورد نیاز برای انجام اسکن آنتی ویروس را به همراه دارد.

 قابلیت اطمینان
در صورت خرابی و یا مجبور به خاموش کردن، محصول راه اندازی مجدد فرآیندهای اتوماتیک و اطمینان از حفاظت سیستم را تضمین می کند.

 مدیریت قدرتمند و گزارش دهی از سیستم
ابزار مدیریت ساده و کاربر پسند، گزارش دهی ازوضعیت حفاظت سرور، تنظیمات انعطاف پذیر برای اسکن و یک سیستم گزارش دهی جامع ،کنترلی موثر بر امنیت ذخیره سازی فایل و حفاظت  درمقابل نرم افزارهای مخرب بوجود آورده ،که باعث بهینه سازی شده هزینه کل حفاظت (TCP)را پایین می آورد.

 پشتیبانی از زیرساخت های شبکه مجازی
این محصول دارای پشتیبانی اثبات شده از Hyper-Vپشتیبانی از ویندوز سرور 2008  R2  می باشد این محصول دارای گواهینامه VMware Ready- قابلیت اطمینان اثبات شده برای محیط های مجازی می باشد.

 به روز رسانی پایگاه داده به طور منظم
پایگاه داده های آنتی ویروس ها را می توان با تقاضا و یا به صورت خودکار از سرورهای کسپرسکی بر روی اینترنت و یا از خود مشتری سرورهای محلی از پیش تعیین شده به روز رسانی کرد.بهینه سازی فرآیند به روز رسانی موجب صرفه جویی در زمان مدیرمیشود، ترافیک خارجی را به حداقل می رساند و در سطح جهانی حفاظت ضد تروجان را تضمین می کند.

 کپی نسخه پشتیبان
 هرگونه اشیاء مشکوک شناسایی شده را درقرنطینه قرار داده شده است.
اگر محصول عملیاتی برروی یک شی آلوده انجام دهد، در ابتدا نسخه اصلاح نشده است در ذخیره ساز پشتیبان قرار می گیرد.

 تنظیمات اسکن انعطاف پذیر
تنظیمات اسکن فایل، مدیر را قادر می سازد: ازفرآیندهای خاص اسکن میشود،عمق حفاظت  آنتی ویروس را تعیین کند، مشخص کندکدام فایل همیشه باید اسکن وکدام  به طور کامل معاف شود، وغیره.این روش کمک میکند تا بارسروربهینه سازی شود و مدیریت انعطاف پذیر امنیت شبکه شرکت ها را تضمین میکند.

 پشتیبانی از مدیریت حافظه سلسله مراتبی(HSM)
این محصول سازگار باسیستم های مدیریت ذخیره سازی دیسک(مدیریت حافظه سلسله مراتبی)است و حفاظت آنتی ویروسی موثربرای فایل سیستم های باسلسله مراتب پیچیده را فراهم می کند .