ESET Endpoint Antivirus


ESET Endpoint Antivirus


ESET Endpoint Antivirus
​بسته امنیتی  با ترکیبی از ماژول ضد ویروس، ماژول ضد جاسوس افزار، ماژول کنترل وب، اسکنر ابری، کنترل دستگاههای جانبی و ابزار مدیریت از راه دور (برای مدیریت بر ایستگاههای کاری توسط مدیر شبکه) به عنوان راهکار امنیتی قدرتمند جهت حفاظت از رایانه های موجود در شبکه های کوچک و بزرگ می باشد.
حفاظت از ایستگاههای کاری
حفاظت از رایانه های شبکه با استفاده از ماژولهای ضد ویروس، ضد جاسوس افزار و ماژول کنترل دستگاههای جانبی با کمترین استفاده از منابع سیستمی به همراه مجموعه ای از گزینه های مختلف جهت اعمال تنظیمات.

گزارشات، هشدارها و رویدادها
نظارت بر وضعیت امنیتی شبکه و دریافت گزارشات امنیتی از طریق وب و حتی در خارج از شبکه، تجزیه تحلیل داده ها و ایجاد گزارشات با فرمت های سازگار نرم افزارهای گزارش خوان، تعیین آستانه بحرانی جهت آگاه سازی مدیر شبکه از وضعیت امنیتی، توانایی تعیین اولویت برای رویدادهای مهم و حساس و غیره بخشی از قابلیتهای اساسی در این محصول است.

خصوصیات شبکه ای
حفاظت از رایانه های شبکه در مقابل جاسوس افزارها با بهره گیری از تکنولوژی "ThreatsSense" و اسکنر ابری قدرتمند و همچنین نظارت و مدیریت بر دستگاهها و رسانه های ذخیره سازی  جانبی با استفاه از مازول کنترل ابزارها.
افزایش بهره وری شبکه
جلوگیری از دسترسی کارمندان به سایتهای غیر مرتبط و کاری، افزایش طول عمر سخت افزارهای رایانه به دلیل استفاده از کمترین منابع سیستمی و عدم ایحاد سربار در عملکرد سیستم.

امکانات و قابلیتها

Device Control  
• مسدود سازی دستگاههای و رسانه های ذخیره سازی جانبی روی رایانه های شبکه.
• امکان تعریف ضابطه های مختلف جهت مسدود سازی بر اساس پارامترهای گوناگون مانند: نوع رسانه، نوع دستگاههای جانبی، کاربران و گروههای کاری.
Auto-Scan of Removable Media 
• اسکن فوری حافظه های جانبی پس از اتصال به رایانه
• گزینه های اسکن عبارتند از:  اسکن خودکار، نمایش پنجره به کاربر و اسکن پس از تایید وی، عدم اسکن خودکار.
Antivirus / Antispyware 
• حذف کلیه ویروسها، تروجانها، روت کیتها، کرمها و جاسوس افزارها.
• استفاده از اسکنر ابری بصورت اختیاری:  
- وجود فهرست سفید سفید "Whitelist" از فایلهای غیر آلوده در بانک اطلاعاتی اسکنر ابری .
- تنها ارسال فایلهای اجرایی و آرشیو به سیستم اسکنر ابری.