پرشیاسیس خاورمیانه

  • کالاگرد - بانک کالا و قیمت
  • Sophos Firewall XG
  • پرشیاسیس -تامین کننده مجاز گواهینامه های دیجیتال سازمانی ( Turk Trust و Certum ) در ایران
  • UTM های SOPHOS سری SG
  • فروشگاه آنلاین محصولات کسپرسکی

6 گام ضروری دولت ها برای جلوگیری از جرائم اینترنتی


​چگونه می توان از وقوع جرائم اینترنتی جلوگیری کرد؟ ESET با تدوین 6 گام کلی به این سئوال پاسخ داده است تا با رعایت این قوانین بتوانیم از وقوع اینگونه جرائم و تحدید های اینترنتی در جوامع جلوگیری کنیم.
پرشیاسیس خاورمیانه-  نماینده eset آسیا – به تازگی مجموعه ای از قوانین 25 ساله و خلاصه شده در 6 بند با تمرکز بر چگونگی جرائم کامپیوتری و اینترنتی  که فعالیت کاربران را در فضای مجازی به مخاطره می اندازد منتشر شده است.


ESET بد افزارهای باج گیر تغییر شکل یافته را تشخیص داد


سری جدید بد افزارهای باج گیر که تغییر شکل داده بودند توسط تیم تحقیقاتی ESET تشخیص داده شده و نرم افزارهای ضد ویروس این کمپانی برای از بین بردن این بدافزارها به روز رسانی شدند. یکی از کارشناسان ESET به نام رابرت لیپوفسکی ، این بد افزارها را که virlock ها نام دارند مورد بررسی قرار داد. 


ارائه نسل جدید UTM های SOPHOS


شرکت SOPHOS با یک جهش بلند در ارائه نسل جدید UTM ها، در ماه های گذشته اقدام به ارائه نسل جدید UTM های خود با نام سری SG نموده است. افزایش باور نکردنی توان عملیاتی و Throughput در سری جدید همراه با امکان اضافه نمودن ماژول های سخت افزاری در کنار قیمت بسیار مناسب ، این محصولات را به راهکاری ایده آل برای امنیت شبکه شرکت های بسیار کوچک تا سازمان های دولتی با شبکه های بسیار گسترده نموده است.


تشخیص لایسنس اورجینال


​به منظور راهنمایی مشتریان خود، واحد فنی پرشیاسیس خاورمیانه مطلب کوتاهی در زمینه نحوه تفکیک لایسنس های اصلی از غیر اصلی را در سایت قرار داد. سایت جدید شرکت "پرشیاسیس خاورمیانه "


سایت جدید شرکت " پرشیاسیس خاورمیانه " دردست اجرا می باشد.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۸۸۶۴۳۶۹۲ تماس حاصل فرمایید.