تأمین لایسنس رایگان محصولات B2B کسپرسکی برای همه مراکز بهداشتی و درمانی


1399/1/9

امروزه در سراسر جهان، مردم عادی بدنبال راهی برای تشکر از تلاشهای خارق العاده ای که توسط متخصصین بهداشت و درمان در این ایام سخت به وجود آمده، هستند.
استمرار عملیات و حفاظت از اطلاعات برای سازمانهای بهداشت و درمان بسیار حیاتی است. به خصوص در شرایط فعلی، هنگامی که سازمان های پزشکی تحت فشار شدید قرار دارند و باید تمام نیروهای خود را بسیج کنند تا در این زمان بسیار چالش برانگیز به مردم کمک کنند. برای بیمارستان ها و مؤسسات پزشکی اطمینان از پایداری تجهیزات پزشکی مهم بوده و داده ها باید به طور مداوم برای پرسنل پزشکی در دسترس بوده و در عین حال از حریم شخصی اطلاعات مهم بیماران نیز محافظت گردد.
شرکت کسپرسکی در همین راستا و جهت احترام و حمایت خود از کارهای باورنکردنی آنها اعلام نموده، ما نمی توانیم جهت توقف شیوع COVID-19 به آنها کمک کنیم، اما می توانیم مانع از استرس اضافی و اختلال حاصل از یک حمله سایبری احتمالی شویم.
کسپرسکی برای کمک به سازمانهای پزشکی در مقابله با فشارهای بی سابقه و کمک به رفع خطرات امنیت سایبری که در این دوره بوجود می آیند، کمک کرده و راه حل های B2B خود را به صورت رایگان در دسترس قرار داده است.
این اقدام در کشور عزیزمان ایران نیز با همکاری نمایندگان رسمی کسپرسکی مانند پرشیاسیس خاورمیانه انجام خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
 محصولات قابل ارائه شامل موارد ذیل می باشد:
Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced
Kaspersky Hybrid Cloud Security
Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus
Kaspersky Security for Microsoft Office 365

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران بخش فروش تماس حاصل فرمایید.