SOPHOS UTM SG 550 - SG 650


UTM های SOPHOS مدل SG 650 ، SG 550 ، نهایت قدرت ، توانایی و انعطاف برای برقزاری امنیت در شبکه های Enterprise به چند هزار کاربر


 


The Ultimate Security For Enterprises

 

نهایت قدرت و امنیت را در اختیار بگیرید


 

UTM های SOPHOS مدل SG 550 و SG 650 اختصاصاً با نگرش برقراری امنیت تمام و کمال در شبکه سازمان های بزرگ و Enterprise نظیر دانشگاه ها ( با پوشش شعب ) ، وزارتخانه ها و کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی که دارای شبکه ای گسترده با زیرساخت پیچیده و حجم بسیار بالای ترافیک اطلاعات هستند، طراحی شده اند.


در چنین زیرساختهایی ، مدیریت متمرکز از یک سو و توان پردازشی بالا در برابر تغییرات ناگهانی ترافیک عبوری از UTM دارای اهمیت به سزایی بوده و به موازات آنها، امکان توسعه درگاه های ارتباطی UTM به فراخور گسترش شبکه ، امکان ایجاد UTM Cluster و بهره گیری از قابلیت های High Availibility و Load Balancing و پوشش شعب سازمان با حداقل هزینه نیز از مهم ترین خصوصیات یک UTM مناسب محسوب می شوند که SOPHOS همه آنها را به کاربران خود ارائه داده است.


 

SOPHOS-UTM-Larg-Diagram.jpg

 


در تصویر بالا، یک طرح عمومی برای پیاده سازی شبکه ای از UTM های SOPHOS با مرکزیت یک دستگاه SOPHOS SG 650 به تصویر درآمده که به خوبی نمایشگر میزان قدرت و انعطاف این رده از سیستم ها می باشد.


 

SOPHOS-UTM-SG-550-Front-and-Back_large.pngدریافت مشخصات فنی SOPHOS UTM SG 550 - SG 650

 


دریافت مشخصات فنی UTM های SOPHOS سری SG
 

برخی از ماژول های سخت افزاری قابل افزوده شدن به UTM های SOPHOS با کاربرد بسیار ارزشمند به خصوص در سری های Enterprise از قرار زیر می باشند:

 


 

SOPHOS-UTM-2-port-10-GbE-SFP

2-port-10-GbE-SFP FleXi-Port-module-Rev.2


SOPHOS-UTM-8-port-GbE-copper-FleXi-Port-module.png

8 Port-GbE copper FleXi Port Module


SOPHOS-UTM-8-port-GbE-SFP-FleXi-Port-module.png

8 Port GbE SFP FleXi Port Module