Modules-Licenses


امکانات و لایسنس ها متنوع جهت ماژول های امنیتی UTM های SOPHOS برای دوره های 1 ، 2 و 3 ساله


امکانات امنیتی در UTM های SOPHOS در قالب ماژول های مجزا که امکان تهیه هر یک از آنها به تنهایی و یا به صورت یک مجموعه واحد وجود دارد، این امکان را به کاربر می دهد تا با حداکثر انعطاف و دقت ، نیازهای امنیتی پوشش داده شده و از هزینه های اضافی پرهیز شود. 

این ماژول ها به شرح زیر می باشند:

 

  1. Network Protection
  2. Web Protection
  3. Email Protection
  4. Web Server Protection
  5. Wireless Protection
  6. Full Guard

 


 
 
UTM

Network Protection یکی از اصلی ترین ماژول های UTM بوده و با دارا بودن امکانات اصلی زیر ، شبکه را در برابر حملات و نفوذهای غیر مجاز حفاظت می نماید:
Network Firewall
Intrusion Prevention System
Advanced Threat Protection
Secure VPN Access
Site-to-Site VPN
Self Service User Portal
 

 

SOPHOS UTM Network Protection Data Sheet

  


UTM

ماژول امنيت اينترنت در UTM های SOPHOS با استفاده از دو موتور ضد ویروس به صورت هم زمان، كاربران را در مقابل تهديدات ناشی از سایت‌های اينترنتي آلوده  و سایر آلودگی هایی  که به هر نحوی مرتبط با درگاه اینترنت هستند محافظت می‌کند و با كنترل دسترسي كاربران به سایت‌ها، محتوا و نرم افزارهای تحت وب مجاز و يا غير مجاز، مديريت مصرف اينترنت را فراهم می‌سازد 
به کمک این ماژول،ا ویروس‌ها و جاسوس افزارها پيش از اينكه وارد شبكه شوند و خسارت به بار آورند، شناسايي و متوقف شده و همچنين گزارش‌های متنوع از جزئيات مصرف اينترنت كاربران، امكان تنظيم و بهينه سازي سیاست‌های امنيت اينترنت را فراهم می‌آورد.
از جمله امکانات اصلی این ماژول موارد زیر را می توان نام برد:
 
Web Malware Protection
URL Filtering Policies
SafeSearch, YouTube, and Google Apps
HTTPS Scanning
Layer-7 Application Control
Web in Endpoint
 

SOPHOS UTM Web Protection Data Sheet

 

 


UTM

ماژول امنیت پست الکترونیکی جهت مقابله با تهدیداتی می‌باشد که این سرویس را هدف قرار داده و یا از طریق آن سایر سیستم‌ها و منابع سازمانی را آلوده می کنند. از جمله امکانات اصلی این ماژول می توان موارد زیر را نام برد:


SPX Email Encryption
Standards-based Encryption
Data Loss Prevention
Live Anti-Spam
Self-Serve Quarantine

Outlook Add-in


SOPHOS UTM Email Protection Data Sheet

 


 

UTM
امکانات امنیتی Web Server Protection در تجهیزات SOPHOS  ، سرورهای تحت وب را در برابر انواع تهدیداتی که با دیگر امکانات امنیتی نظیر دیواره آتش ( Firewall ) یا سامانه نفوذیاب ( IPS/IDS ) قابل شناسایی و کنترل نیستند ، محافظت و از سرقت اطلاعات جلوگیری می کند.

با استفاده از اين امكان امنيتي مي توان نرم افزارهاي كاربردي تحت وب مانند اتوماسيون اداري و پورتال سازماني را بر روي شبكه اينترنت ارائه كرد، بدون آنكه نگران حملاتي مانند Scripting Cross Site  و SQL Injection  بودبعلاوه اين امكان امنيتي، انطباق نرم افزارهاي تحت وب را با استانداردهاي امنيتي مانند PCIDSS افزايش مي دهد
Web Application Firewall
Server Hardening
Reverse Proxy Authentication
Anti-virus Scanning
SSL Offloading

 

SOPHOS UTM Web Server Protection Data Sheet

 

 


UTM
 
یکی از ویژگی های منحصر به فرد UTM های SOPHOS ، امکان برقراری امنیت شبکه های بی سیم با استفاده ازAccess Point های SOPHOS و لایسنس Wireless Security می باشد. به کمک این ماژول، AP های SOPHOS نصب شده در سازمان از طریق UTM مدیریت گردیده و فرآیندهای امنیتی از همان لایه AP آغازمی شوند. در این حالت ، ضمن اینکه AP ها به صورت کاملاً متمرکز و با دسترسی به کنسول UTM مدیریتمی شوند ، برپاسازی Hot Spot با SSID های مختلفو ارائه اینترنت سازمانی به میهمانان و پرسنل به صورت متفاوت و کنترل شده کاملاً تسهیل می گردد. برپاسازی یک توپولوژی Mesh در سازمان از سایر امکانات این ماژول می باشد.
Plug & Play Deployment
Multiple WiFi Zones
Reliable High-Speed Wireless
Mobile NAC
Guest WiFi Hotspots
Secure Encryption

 

 


SOPHOS
لایسنس Full Guard یک Bundle شامل تمامی لایسنس های ذکر شده در بالا بوده که علاوه بر پوشش همه جانبه نیازهای امنیتی شبکه، از تخفیف بسیار خوبی برخوردار و هزینه آن تقریباً نزدیک به نصف مجموع قیمت هر یک از لایسنس ها به تنهایی می باشد.