ESET Endpoint Security


ESET Endpoint Security


ESET Endpoint Security
حفاظت جامع و چند لایه بسته جامع امنیتی با ترکیبی از یک دیواره آتش دوطرفه، ماژول ضد ویروس، ماژول ضد جاسوس افزار، ماژول کنترل وب و ابزار مدیریت از راه دور برای مدیریت بر ایستگاههای کاری توسط مدیر شبکه و . جهت حفاظت از رایانه های شبکه  طراحی گردیده است.
 
مزایای نرم افزار به شرح زیر :

حفاظت از ایستگاههای کاری
حفاظت از رایانه های شبکه در مقابل طیف وسیعی از ویروسها، تروجانها، بدافزارها، کدهای مخرب، جاسوس افزارها و هرزنامه ها با کمترین استفاده از منابع سیستم و بدون ایجاد سربار اضافی در عملکرد رایانه ها.
 
کنترل دسترسی به داده ها
صرفه جویی در میزان پهنای باند اینترنت با مسدود کردن دسترسی کاربران به وب سایتهای با ترافیک بالا، نظارت بر داده های تبادلی با تکیه بر ماژول دیواره آتش دوطرفه و کنترل بر رسانه های ذخیره سازی جانبی از قابلیتهای مهم این محصول می باشد.
 
مدیریت از راه دور
مدیریت و نظارت بر عملکرد نرم افزارهای ضد ویروس نصب شده روی رایانه ای شبکه، دریافت گزارشات متعدد در قالبهای متنوع، اعمال تغییرات در تنظیمات نرم افزار و . تنها از یک نقطه و توسط مدیر شبکه با استفاده از ابزار مدیریت از راه دور.

گزارشات، هشدارها و رویدادها
نظارت بر وضعیت امنیتی شبکه و دریافت گزارشات امنیتی از طریق وب و حتی در خارج از شبکه، تجزیه تحلیل داده ها و ایجاد گزارشات با فرمت های سازگار نرم افزارهای گزارش خوان، تعیین آستانه بحرانی جهت آگاه سازی مدیر شبکه از وضعیت امنیتی، توانایی تعیین اولویت برای رویدادهای مهم و حساس و غیره بخشی از قابلیتهای اساسی در این محصول است.

سرعت و پایداری شبکه
ایجاد تعادل و زمانبندی در انجام وظایف سرور جهت جلوگیری از ایجاد سربار در شبکه، قابلیت تعیین نوع سرورهای روزآمد کننده مخزن ویروس، امکان بازگردانی فایلهای مخزن ویروس به نسخه های قبل و روزآمد نمودن رایانه های شبکه با استفاده از پروتکل امن "HTTPS".

کنترل دسترسی به داده ها
           
Web Control 
• محدود سازی کاربران دسترسی به وب سایتها بر اساس موضوع.
• ارائه امکان به مدیر شبکه جهت تعیین و تعریف ضابطه های گوناگون برای گروه های مختلف کاربران.
 
 
 
Device Control 
• مسدود سازی دستگاههای و رسانه های ذخیره سازی جانبی روی رایانه های شبکه.
• امکان تعریف ضابطه های مختلف جهت مسدود سازی بر اساس پارامترهای گوناگون مانند: نوع رسانه، نوع دستگاههای جانبی، کاربران و گروههای کاری.

Two-way Firewall
• جلوگیری و حفاظت از دسترسی افراد غیر مجاز به شبکه.
• حفاظت در مقابل هکرها و دسترسی غیر مجاز به داده های موجود در شبکه.