با رشد روز افزون تكنولوژي هاي ارتباطي، سرعت انتشار اطلاعات به طور قابل ملاحظه اي در حال افزايش است كه همين امر سبب مشكل شدن كنترل نحوه انتشار و توزيع داده هاي ديجيتالي بر روي شبكه جهاني گشته و روند پيگيري مسير هاي نشر اطلاعات را با مشكل مواجه مي كند. 
از سويي ديگر در سيستم هاي نظامي، سازمان ها و شركت ها شاهد خروج و استفاده غير قانوني اطلاعات محرمانه از داخل و يا خارج از محيط سازماني هستيم. به طور قطع در اين گونه موارد لطمات ايجاد شده، جبران ناپذير بوده و حتي مي تواند امنيت ملي يك كشور را به خطر بياندازد.


     مالكين و توليد كنندگان اطلاعات، به منظور نظارت و كنترل بر اطلاعات خود نيازهاي گوناگوني دارند كه عبارتند از:
•    نظارت وكنترل بر نحوه كاربرد ، انتشار و استفاده از اطلاعات
•    تضمين مالكيت اطلاعات پس از واگذاري
•    جلوگيري از سرقت هاي داخل سازماني
•    مصونيت در مقابل نفوذهاي اينترنتي

مدیریت حقوق مالکیت داده های دیجیتال Seclore تنها راه‌حل امنیتی مبتنی بر مرورگر است که از اطلاعات حساس، دارایی‌های دیجیتال، و اسناد و ردیابی آنها هر جا که منتقل می شوند، با کنترل‌های امنیتی داده‌های استفاده مداوم و دقیق محافظت می‌کند.  
علاوه بر سرویس گیرنده تمام عیار مدیریت حقوق Seclore که همه قابلیت ها را ارائه می دهد، Seclore یک کلاینت سبک نیز ارائه می دهد که می تواند بدون امتیازات مدیریتی نصب شود.
برنامه های آن برای Windows، Mac، iOS و Android در دسترس هستند. برای سهولت استفاده نهایی، Seclore سازمان ها را قادر می سازد تا فایل های محافظت شده را از مرورگر خود بدون دانلود عامل (Agent) مشاهده، ویرایش و چاپ کنند. همچنین، مدیران و سایر کاربران می‌توانند از فایل‌ها محافظت کرده و استفاده را در مرورگر خود پیگیری کنند.
راه حل های مدیریت حقوق دیجیتال Seclore Enterprise، پیشرفته ترین، ایمن ترین و خودکارترین راه حل امنیتی مبتنی بر داده در بازار میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا