شرکت SearchInform در سال 1995 تاسیس شد، از آن زمان این شرکت راه حل های امنیت اطلاعات را برای مشاغل توسعه داده و همچنین 15 سال است که در بازار ERM فعال بوده است. در سال 2017 راه حل SearchInform توسط گارتنر شناخته شد و در جدول جادویی گارتنر گنجانده شد. امروزه این شرکت به بیش از 3000 مشتری در 20 کشور جهان، نرم افزار و خدماتی را ارائه می دهد که از بیش از 2000000 رایانه در سراسر جهان محافظت می کند

محصولات SearInform در خصوص مدیریت ریسک (Risk Monitor) ،DLP ، TimeInformer می باشد:

– Risk Monitor:
Risk Monitor، راه حل کلیدی SearchInform و یک پلتفرم جامع کاهش تهدید داخلی است که به مشتری اجازه می دهد از هر فعالیتی که در محدوده شرکت انجام می شود، آگاه باشد. مجموعه ابزار آن، برنامه مدیریت ریسک شما را ایجاد کرده و به شما امکان می ‌دهد داده ‌های در حال انتقال و داده ‌های باقی مانده را کنترل کرده، ارتباطات داخلی و خارجی کاربر را نظارت کرده، تحقیقات مداوم و با نگاه به گذشته انجام داده و جزئیات یک حادثه یا یک تهدید بالقوه را به عنوان یک هشدار اولیه شناسایی کنید. این نرم افزار نظارت بر کاربران خاص را ساده کرده، یک کاربر خرابکار و مخرب را شناسایی کرده، در مورد نقض خط مشی ها هشدار داده، شما را در مورد تقلب یا رشوه خواری مطلع کرده، در مورد توطئه علیه مدیریت یا باج خواهی همکاران، به سرعت منبع یک حادثه، دلیل تخلف و ابزاری را که یک متخلف استفاده کرده است، شناسایی کرده و به موجودی زیرساخت فناوری اطلاعات کمک می کند.

– DLP:
DLP بخشی و یک پایه محکم از مفهوم نظارت بر ریسک است. این ابزار برای نظارت بر تقریباً هر کانال ارتباطی و انتقال داده، از جمله پیام‌ رسانها، ایمیل، فرم‌ های وب ، چتها، رسانه ‌های اجتماعی، دستگاه‌ های ذخیره ‌سازی خارجی، چاپگرها و سایر ابزارهای محبوب برای اشتراک ‌گذاری اطلاعات، ترکیب می ‌شود.

به شما این امکان را می دهد تا با کمک نزدیک 100 گزارش مختلف، عملکردها را ارزیابی کرده یا بینشی از یک حادثه بدست آورید. بیش از 300 خط مشی از پیش تنظیم شده را برای راه اندازی سریع راه حل و به دست آوردن اولین نتایج ارائه می دهد.

– TimeInformer:
TimeInformer فعالیت کاربر را ردیابی کرده، زمان ورود و خروج را تشخیص داده و کار با وب سایت ها و برنامه ها را تجزیه و تحلیل می کند. داده‌ های جمع‌ آوری ‌شده توسط نرم ‌افزار پردازش می‌ شوند و به ‌عنوان گزارشهایی ارائه می ‌شوند که به شما امکان می ‌دهد بفهمید چه کسی کارهای اختصاص داده شده را انجام داده و چه کسی نیمی از روز ویدیو یا پیامها را تماشا می‌ کند.

این نرم افزار به یک شرکت اجازه می دهد تا کارمندانی را که از راه دور کار می کنند، همگام کرده و حتی اگر از یکدیگر دور هستند، به عنوان یک تیم مانده و عمل نمایند. هم کارمندان و هم کارفرمایان از ارزیابی مشارکت همه در یک پروژه و شناسایی همکاران بیکار یا کسانی که با نزدیک شدن به موعد مقرر یا تخصیص وظایف، به کمک نیاز دارند، سود می برند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا