Kaspersky Security for Mail Server

Download Datasheet (4 PAGES)

راهکار کسپرسکی برای امنیت میل سرور


ایمیل، اولین گزینه مورد استفاده هکرها برای نفوذ و حمله به ساختار IT یک شرکت محسوب می‌شود. Security for Mail Server با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های امنیتی از جمله هوش مصنوعی، سندباکس و machine learning به شناسایی و محافظت در برابر حملات بدافزارها، اسپم‌ها، فیشینگ و حتی نهدیدات ناشناخته می‌پردازد که ممکن است از طریق ایمیل یا ضمیمه‌های مخرب به سیستم شما نفوذ پیدا کنند. راهکارامنیت میل سرور کسپرسکی برای سازمانهایی که از سرور ایمل داخلی استفاده می کنند یک سپر دفاعی مستحکم جهت حفاظت از زیرساخت های شرکت ایجاد می کند و با فیلتر کردن اسپم های دریافتی و مسدود کردن انواع مختلف ایمیل های مخرب، امنیت سازمان را تضمین می نماید

مزایای استفاده از کسپرسکی Security for Mail Server
Security for Mail server محافظت از ایمیل سرورها

این محصول برای محافظت از ایمیل‌ها در آخرین ورژن پلتفرم ایمیل از جمله Microsoft Exchange و سرورهای ایمیل مبتنی بر لینوکس طراحی و ساخته شده است.

Security for Mail فیلترینگ چندلایه ایمیل‌های اسپم

فیلترینگ هوشمند ایمیل‌های اسپم برای Microsoft Exchange و سرورهای ایمیل مبتنی بر لینوکس به طور قابل توجهی باعث کاهش بار ترافیک ناشی از ایمیل‌های ناخواسته می‌شود.

Security for Mail محافظت چند لایه در برابر فیشینگ

محافظت پیچیده و عمیق با استفاده از یادگیری عمیق فیشینگ، از جدیدترین دانش داده شناسی و زبان شناسی کاربردی برای شناسایی حملات مبتنی بر مهندسی اجتماعی بهره می‌برد.

امنیت میل سرور کسپرسکی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا