kaspersky security for storage

Download Datasheet (2 PAGES)

امنیت برای دستگاه‌های ذخیره‌ساز متصل به شبکه

از آنجایی که سیستم‌عامل Storage ها معمولا غیر ویندوزی است، برای حفاظت از یک درایو تحت شبکه، سرور اختصاصی آنتی‌ویروس از طریق پروتکل RPC با Storage ارتباط برقرار می‌کند. هنگامی که داده‌ای از روی Storage خوانده یا بر روی آن نوشته شود، بلافاصله توسط آنتی‌ویروس اسکن می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که در سمت کاربر هیچ افت عملکردی احساس نشود. برای پیاده‌سازی این راهکار، سیستم Storage بایستی از پروتکل‌های RPC یا ICAP پشتیبانی کند تا بتواند با سرور آنتی‌ویروس ارتباط برقرار کند. این پروتکل‌ها اکثر توسط Storage های سازمانی امروزی پشتیبانی می‌شوند.

قابلیت ها

Kaspersky Security for Storage به طور موثر قادر به حفاظت از تجهیزات ذخیره‌ساز متصل به شبکه (Network Attached Storage – به اختصار NAS) ساخت شرکت‌های EMC، NetApp، Dell، Hitachi، Oracle و IBM و به‌طور کلی هر دستگاه ذخیره‌ساز سازگار با ICAP و RPC است.

هر زمان که فایلی اجرا یا تغییر داده شود، به‌طور خودکار مورد پویش قرار می‌گیرد تا هرگونه کد مشکوک آن حذف شده و یا برای تحلیل بیشتر قرنطینه می‌شود.

Kaspersky Security Network – به اختصار KSN – یک زیرساخت توزیع‌شده پیشرفته است که وظیفه آن پردازش آنی جریان‌های داده مرتبط با امنیت سایبری دستگاه‌های تحت پوشش امنیت کسپرسکی است. KSN با نصب Kaspersky Security for Storage فعال شده و بالاترین سطوح امنیت و حفاظت را از طریق شناسایی و پاسخ تقریباً آنی به تهدیدات معمول، ناشناخته و حتی روز-صفر با کمترین نرخ «تشخیص نادرست» (False Positive) فراهم می‌کند.

هسته اجرایی (Engine) ضدبدافزار کسپرسکی برای تامین حداکثری امنیت مختص دستگاه‌های ذخیره‌ساز از تکنیک‌های پیشرفته‌ای همچون تحلیل اکتشافی (Heuristic Analysis) بهره می‌گیرد.

کد مشکوک شناسایی‌شده، قرنطینه شده و قبل از انجام هر گونه اقدامی، رونوشتی از نسخه تغییر داده نشده آن در یک ذخیره‌ساز پشتیبان قرار می‌گیرد.

پروسه‌های پویشگر منعطف کسپرسکی شما را قادر به ایمن‌سازی شبکه سازمان نموده و بار کاری بر روی سرورها را بهینه می‌کند. شما می‌توانید برای پویش از دامنه گسترده‌ای از تنظیمات از جمله موارد زیر بهره بگیرید:

  • تنظیم سطح حفاظت ضدبدافزار
  • تعیین نوع فایل‌هایی که باید همیشه پویش شوند
  • تعیین نوع فایل‌هایی که باید از پویش شدن مستثنی شوند

Kaspersky Security for Storage به طور کامل توسط کنسول متمرکز مدیریتی Kaspersky Security Center پشتیبانی می‌شود. این کنسول، مدیریت محصولات کسپرسکی را از جمله نصب و پیکربندی از راه دور محصول، مدیریت روزانه عملیات، به‌روزرسانی‌ها و اعلان‌ها به سادگی فراهم می‌کند.

می‌توانید Kaspersky Security for Storage را مستقیماً یا به صورت از راه دور از طریق Microsoft Management Console یا Kaspersky Security Center و یا حتی با استفاده از خط فرمان (Command Line) مدیریت کنید. این کنسول گزارش‌های امنیتی و حفاظتی تجهیزات NAS را به صورت گرافیکی به شما ارائه می‌دهد.

در Kaspersky Security for Storage می‌توان سطح اختیارات و دسترسی مربوط به راهبر را بر اساس سیاست‌ها و الزامات امنیتی سازمان تعیین کرد.

اعلان‌های سیستم می‌توانند برای طیف گسترده‌ای از رویدادها از طریق سرویس پیام‌رسان یا ایمیل به راهبر ارسال شوند. Kaspersky Security for Storage با Simple Network Management Protocol – به اختصار SNMP – یکپارچه شده و می‌تواند با Microsoft Operations Management – به اختصار MOM – نیز کار کند.

راهبران امنیتی می‌توانند عملکرد Kaspersky Security for Storage را با گزارش‌های جامع گرافیکی کنسول یا با مرور رخدادهای ثبت‌شده در Windows رصد کنند. یک ابزار جستجوی یکپارچه، امکان پالایش جهت جستجوی سریع در حجم زیاد لاگ‌ها را فراهم می‌سازد.

مزایای استفاده از کسپرسکی Security for storage
هسته اجرایی ضدویروس کسپرسکی، فناوری پویش بهینه و تنظیم استثنائات را به منظور افزایش عملکرد امنیتی به صورت منعطف فراهم می‌کند.
Kaspersky Security for Storage با حذف ویروس‌ها، کرم‌ها و سایر برنامه‌های مخرب امنیت آنی تجهیزات ذخیره‌ساز مبتنی بر شبکه را تامین می‌کند.
در صورت از کار افتادن خارج از برنامه، Kaspersky Security for Storage جهت اطمینان از تداوم حفاظت زیرساخت شما مجدد راه‌اندازی می‌شود.
Storage به گونه‌ای طراحی شده که کار با آن آسان بوده و به صورت از راه دور نیز قابل نصب است.
بانک داده ضدویروس Kaspersky Security for Storage جهت صرفه‌جویی در وقت و اطمینان از محافظت مداوم، به طور خودکار به‌روزرسانی می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا