کسپرسکی سندباکس

Kaspersky Sandbox یک ابزار امنیتی است که توسط شرکت Kaspersky Lab توسعه داده شده است. این ابزار به کاربران امکان می‌دهد فایل‌ها، برنامه‌ها و لینک‌ها را در یک محیط ایزوله و جداگانه اجرا کنند تا از وجود هرگونه خطر امنیتی و آسیب‌پذیری جلوگیری کنند.
Kaspersky Sandbox با استفاده از تکنولوژی مجازی‌سازی، فایل‌ها و برنامه‌ها را در یک محیط مجازی و ایزوله اجرا می‌کند. این محیط جداگانه به کاربران امکان می‌دهد تا فایل‌ها را بدون نگرانی از آلودگی و تهدیدات امنیتی اجرا کنند و عملکرد آن‌ها را بررسی کنند.

بعضی از ویژگی‌های Kaspersky Sandbox

امروزه شرکت‌ها باید با تعداد بسیار زیادی از تهدیدات سایبری مانند بدافزارها، باج‌افزارها،zero-day ها، ویروس‌های جدید و غیره مبارزه کنند. از سوی دیگر استخدام یک متخصص با تجربه امنیتی، کاری طاقت فرسا و هزینه‌ای نسبتا بالا برای کسب‌وکارها خواهد داشت. اغلب شرکت‌ها به دنبال راهکارهایی برای انجام عملیات کشف تهدید و عکس‌العمل خود کار است. Sandbox Kaspersky با بهره‌گیری از بهترین روش‌های تخصصی در زمینه مبارزه با تهدیدات پیچیده و حملات APT و محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات، بدون نیاز به وجود یک نیروی متخصص امنیت اطلاعات می‌تواند برای سازمان‌ها راه‌گشا باشد.

 تشخیص

با استفاده از مکانیزم تجزیه و تحلیل پویا که توسط کارشناسان شرکت کسپرسکی طراحی شده است، توانایی کشف حملات هدفمند و تهدیدهای ناشناخته را خواهد داشت. این امر باعث می‌شود تا فعالیت تعداد زیادی از بد افزارها و تهدیدات مسدود شود.

مدیریت آسان

Sandbox شرکت کسپرسکی بدون نیاز به حضور یک متخصص فناوری اطلاعات و به راحتی قابل نصب و مدیریت است. همچنین بلافاصله پس از نصب به صورت کاملا یکپارچه با تمامی زیرساخت‌های شبکه فعالیت خود را آغاز می‌کند.

ادغام

برای ایجاد یک سیستم امنیتی قدرتمند و بسیار کارآمد این محصول می‌تواند به صورت یک لایه اضافی امنیتی با Kaspersky Endpoint Security for Business ادغام شود و از طریق یک رابط کاربری قابل تنظیم است.

مقیاس‌پذیر

Kaspersky Sandbox پس از نصب به راحتی قادر است به تعداد 1000 کاربر سرویس‌دهی نموده و برای شرکت‌هایی که دارای زیرساخت‌های بزرگ هستند، نیز کاملا مناسب است.

مزایای استفاده از سندباکس کسپرسکی

کم‌ هزینه برای شبکه‌های وسیع

  • شرکت‌های بزرگ معمولا دارای زیرساخت‌های پیچیده و پراکنده است.
  • شرکت‌های متوسط و دفاتر کاری کوچک نباید از راه‌حل‌های امنیتی پیچیده و گران‌قیمت استفاده کنند.
  • این محصول می‌تواند شرکت‌های بزرگ را قادر سازد تا سیستم امنیتی خود را برای دفاتر کاری خارج از مجموعه بهینه نمایند و از مزایای تحلیل خودکار، بدون نیاز به نیروی متخصص بهره‌مند شوند.

غلبه بر فقدان متخصصان امنیت

  • اصلی‌ترین عامل در این زمینه کمبود متخصصین مجرب و هزینه استخدام بالای آن‌هاست.
  • برای مقابله با حملات APT شرکت‌ها باید یک واحد امنیتی توسعه یافته و به روز داشته باشند.
  • Kaspersky Sandbox برای شرکت‌هایی که مایلند برای بخش امنیتی خود سرمایه‌گذاری نموده و در برابر تهدیدها و حملات پیچیده و پیشرفته درامان بمانند مناسب است.

افزایش قدرت دفاعی در برابر تهدیدات ناشناخته

  • کلاینت‌ها معمولا اصلی‌ترین هدف حملات سایبری هستند.
  • عبور کردن از استراتژی‌های امنیتی Sandbox تقریبا غیر ممکن است.
  • برای ورود به شبکه از طریق کلاینت زمان و هزینه کمتری صرف می‌شود.
  • Sandbox به عنوان یک لایه امنیتی مهم و ضروری می‌تواند به Kaspersky Endpoint Security for Business اضافه شود تا سیستم امنیتی در برابر تهدید های ناشناخته تقویت شود و خطرات ناشی از تهدیدها و حملات ناشناخته از بین برود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا