Kaspersky Security for Internet Gateway

Download Datasheet (4 PAGES)

 همزمان با جستجو در وب امکان ورود ترافیک‌های مخرب، بد افزارها و مواردی از این قبیل به درون شبکه یک کسب‌وکار وجود دارد. مجرمان سایبری می‌توانند از این درگاه برای مقاصد خرابکارانه خود استفاده نموده و اقدام به سرقت اطلاعات، آلوده‌سازی سیستم‌ها و ایجاد تغییر در اطلاعات و یا برنامه‌های اجرایی بنمایند. Security for Internet Gateway می‌تواند تمامی ترافیک ورودی و خروجی به شبکه را به طور کامل و دقیق بررسی نموده و از ورود موارد مشکوک جلوگیری نماید .

  1. کاهش قرارگیری در مقابل حملات از طریق کنترل منابع مورد استفاده اینترنتی
  2. ارائه نسل جدیدی از امنیت برای مقابله با آخرین تهدیدات
  3. جلوگیری از سرایت آلودگی قبل از رسیدن به سیستم‌ها
  4. اجازه مدیریت چندین فضای کاری مستقل
  5. پشتیبانی و کمک به راهکارهای مبتکرانه
  6. رد کردن تاثیرات مهندسی اجتماعی
  7. تضمین امنیت gateway

استراتژی امنیت سایبری
این محصول از نقش طبیعی Proxy Server به عنوان گلوگاه برای کنترل ترافیک با دنیای بیرون بهره می‌برد تا از شبکه شما در برابر تهدیدات محافظت کند. وسعت ویژگی‌های ارائه شده، سهولت در استفاده و کیفیت بی‌نظیر که توسط این سیستم امنیتی ارائه شده است، بدین معناست که نسبت به سایر محصولات موجود در بازار پیشی گرفته است.

 
تست شده و مطمئن
یکی از قوی‌ترین فناوری‌های امنیتی را برای مسدود کردن، غیرفعال کردن هرگونه خطر در ترافیک‌های ورودی و خروجی و فیلتر کردن بدافزارها را فراهم می‌آورد. این همان سطح امنیتی منحصر به فردی است که در همه محصولات آزمایشگاه کسپرسکی وجود دارد.
امنیتی چند لایه به‌همراه بهینه‌سازی عملکرد
این محصول شامل چندین لایه امنیتی از جمله الگوریتم های machine-learning، مکانیزم قدرتمند cloud-based است. فیلتر کردن محتوا، ضد حملات فیشینگ و کنترل وب را بر روی چندین لایه امنیتی ارائه می‌دهد.

استفاده از اینترنت برای امنیت و بهره وری

توانایی مدیریت دسترسی به منابع موجود در وب و محدود کردن انتقال برخی از انواع فایل ها، خطر تهدیدات را کاهش می دهد در حالی که باعث افزایش کارایی کسب و کار شما می شود. با محدود کردن دسترسی به وب سایت های خطرناک و رسانه های اجتماعی که در حال سپری کردن وقت خود در آن ها هستید، سطح ریسک پذیری شرکت شما را با توجه به عملکرد کارکنان تا حد چشمگیری کاهش می دهد.

حفاظت استراتژیک برای تمامی ساختار IT

Internet Gateway حفاظت بر اساس گستردگی کسب‌وکار
Security for Internet Gateways یک راه‌حل بسیار انعطاف‌پذیر برای مشاغلی با مقیاس متفاوت است. به این صورت که تمامی شعب مدیریت یکپارچه داشته باشند یا دارای سیستم مدیریتی مجزا باشند که می‌تواند ترکیبی از امکانات مختلف را به کار گیرند. این سیستم می‌تواند با محصولات امنیتی سایر شرکت‌ها نیز همکاری نموده و یک لایه امنیتی اضافی ایجاد کند.

Internet Gateway کاهش اشتباهات فردی
مبنای کار بیشتر هکرها، تکیه بر اصول مهندسی اجتماعی است. در این روش برای نفوذ به سیستم از ارسال لینک‌های مخرب، دعوت‌نامه‌های جعلی و مواردی از این قبیل استفاده می‌کنند. این محصول می‌تواند با اسکن تمامی اطلاعات ورودی از وب به سیستم کاربر از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنند.

Internet Gateway جلوگیری از حملات قبل از رسیدن به هدف
کلیه تهدیدات اینترنتی از طریق Gateway انجام می‌پذیرد، درصورت عدم رعایت نکات امنیتی می‌تواند خسارات مالی جبران ناپذیری به شما وارد کند. با استفاده از این محصول امنیتی می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه از سیستم‌های شبکه خود دربرابر حملات جلوگیری کنید.

Internet Gateway سیستم امنیتی برتر، حفاظت قدرتمندتر
در سال‌های اخیر، آزمون‌های بسیاری بر روی محصولات شرکت کسپرسکی انجام شده، که بالاترین رتبه اول را نسبت به سایر رقبا به دست آورده است .

Internet Gateway کاهش هزینه پشتیبانی
هر مشکل امنیتی هر چند کوچک می‌تواند مشغله‌ای برای بخش IT باشد و سطح بالایی از این مشکلات می‌تواند عملکرد این واحد را مختل کند. چرا که شاید ساعت‌ها به طول بی‌انجامد تا منبع این مشکل پیدا شود و مشکل مرتفع گردد. این سیستم به طور کلی یک سپر امنیتی سریع ایجاد می‌کند تا در صورت نیاز با این نوع مشکلات در هر سطحی مقابله کند.

Internet Gateway کنترل دسترسی به اینترنت
این امکان را به شما می‌دهد تا مشخص کنید که کاربران به چه سایت‌ها و منابعی و در چه زمانی اجازه دسترسی داشته باشند. شما می‌توانید سایت‌های غیرضروری را مسدود کرده و همچنین زمان استفاده از اینترنت را به صورت خاص (به طور مثال فقط در زمان ناهار) تعیین نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا