GreyCortex Mendel
از هوش مصنوعی پیشرفته، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کرده و به عنوان یک فناوری، جهت کمک به کاربران ایجاد گردید. از جمله قابلیتهای این نرم افزار، تشخیص قدرتمند برای پاسخ سریع به تهدیدهای ناشناخته پیشرفته، دید کامل شبکه به لایه 7 برای هر دستگاه، حتی IoT / BYOD، قابلیت ادغام با زیرساخت های موجود مانند SIEM و فایروال ها و نظارت بر ترافیک شبکه SCADA می باشد.

ابزارهای امنیتی فعلی شبکه به دلیل عدم تشخیص تهدیدهای پیشرفته، عدم دید و عدم ادغام، شبکه ها را آسیب پذیر می کنند. این بدان معناست که تهدیدها در شبکه پنهان می شوند، دستگاه های آلوده و تنظیمات غلط، بدون توجه به نظر می رسند و هنگامی که حمله شناسایی می شود، تحلیلگران برای توقف آن، باید بین سیستم عامل های مختلف جابجا شوند.

محصول MENDEL، راه حل تحلیل ترافیک شبکه، ترکیبی از تکنیک های پیشرفته تشخیص با دید کامل شبکه و قابل ادغام با ابزارهای زیرساختهای امنیتی برای شناسایی تهدیدات (پیشرفته و ناشناخته)، تجسم ارتباطات و پاسخ سریع و مؤثر است.

یکی از قابلیتهای این محصول، مشاهده عمیق شبکه می باشد. بسیاری از ابزارهای امنیتی شبکه، به شما نشان نمی دهند چه چیزی در شبکه شما پنهان است. MENDEL اطلاعات لازم را در اختیار تیم های امنیتی قرار می دهد، تا دقیقاً بتوانند دستگاه های درون شبکه و ارتباطات آن ها را در زمان واقعی پیدا کنند. همچنین امکان تجزیه و تحلیل آسان ریشه ای، شکار سریعتر تهدید و عیب یابی مؤثر شبکه را فراهم می آورد.

هنگام وقوع حملات، داده های ارزشمند با یک تاخیر جزئی از دست می روند، در صورت استفاده از MENDEL که در ابتدا با ابزارهای امنیتی در شبکه شما یکپارچه شده، می توانید به حملات پاسخ دهید، تحقیقات انجام دهید و حوادث را از یک رابط واحد مدیریت کنید.

نظارت بر شبکه تحت کنترل شما (رویکرد ایده آل برای محیط های SCADA)
حملات پیشرفته علیه سیستمهای کنترل صنعتی معمول، خطرناک و دارای پیامدهای جدی است. بسیاری از ابزارهای امنیتی موجود با این سیستم های صنعتی کار نمی کنند و بسیاری از ابزارهای امنیتی SCADA خطرات دستگاههای غیر SCADA متصل را تشخیص نمی دهند. MENDEL بصورت غیر فعال، نظارت بر ترافیک شبکه SCADA، ارائه دید عمیق، کشف تمام دستگاه های متصل و شناسایی دستگاه ها یا خدماتی که قبلا فعال بوده یا تازه دیده شده اند را، برعهده دارد. MENDEL کمک می کند تا تهدیدهای شناخته شده، رفتارهای غیر عادی و تنظیمات غلط، از جمله تهدیدهای خاص SCADA را برای محافظت از شبکه صنعتی خود در برابر اختلال در عملکرد، بکار گیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا